Jarek Wajk

fot. Joanna Gembarzewska
ORYGINALNY, WSPÓŁCZESNY ROCK

W.A.J.K & CZARNE GODY

Autorski projekt Jarka, w którym jest liderem zespołu, kompozytorem utworów, autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą – z Elizą Hanisch na basowej wiolonczeli elektrycznej i Arą Soghomonianem na perkusji. Zespół gra oryginalnego, rasowego rocka, w którym da się wysłyszeć korzennego bluesa, progresywne polirytmie i wschodnie brzmienia etno. 

fot. Joanna Gembarzewska
30lat Płyty "TERAPIA"

Jarek Wajk & ENERGIA ROCKA

„Energia rocka” to projekt, który przypomina jedną z najważniejszych płyt polskiego rocka lat 90-tych – płytę „Terapia” Oddziału Zamkniętego. Materiał do tej płyty to współkompozycje Jarka i gitarzysty OZ, Wojciecha Łuczaja Pogorzelskiego, teksty natomiast napisał Jarek Wajk. Usłyszymy piosenki z płyt „Terapia” i „Bezsenność”, a także najnowsze, pop-rockowe utwory autorstwa Jarka.

fot. Anna Myśliwczyk
MUSIC MOMENT MANIFESTO

MMM

MMM  to kolejny autorski projekt Jarka i wiolonczelistki W.A.J.K, Elizy Hanisch, który tworzą piosenki powstałe w czasach lockdownów, lżejsze w stylu, pisane „ku pokrzepieniu serc” i utrzymane w różnych stylach muzycznych. „Nadwiślańskie morny”, „muzyczne chwile -manifesty” pobrzmiewają tanecznym latino, ekspresyjnym fado, zmysłowym soulem i energetycznym pop-rockiem.

Do zobaczenia na koncertach!